УКРАЇНА

00:31

21.05

Фельдман порадив главі Європолу не керуватися міфами про Україну

Фельдман порадив главі Європолу не керуватися міфами про Україну

0

Народний депутат України, голова Інституту прав людини та протидії екстремізму і ксенофобії (IHRPEX) Олександр Фельдман розкритикував заяву керівника поліцейського відомства Євросоюзу Роба Уейнрайта про небезпеку скасування візового режиму для України 

«У відповідь на заяву Європолу хотілося б нагадати пану Робу Уейнрату про те, що коли Україна в односторонньому порядку скасувала візовий режим для громадян Європейського Союзу, то саме останнє, що турбувало нас, так це потік злочинців, які можуть хлинути з Європи. Можна з великою ймовірністю припустити, що в п´ятисотмільйонній Європі є не менше, якщо не більше, кримінальних елементів, ніж у 46-мільйонній Україні, проте відкриття дверей європейцям не викликало зростання злочинності в нашій країні », - відзначає О. Фельдман. 

За словами глави IHRPEX, аналогічні побоювання висловлювалися і в процесі скасування віз між Україною та Ізраїлем, однак, як показує практика, вони виявилися надуманими. 

«Протягом кількох років як глава групи міжпарламентського співробітництва «Україна - Ізраїль» я займався питанням скасування віз між нашими країнами. Під час переговорів ізраїльські колеги також неодноразово висловлювали побоювання з приводу можливої ​​хвилі злочинності, яка хлине з України. На це я відповів, що всі злочинці, які хотіли виїхати в Ізраїль чи Європу, вже давно мають візи або навіть іноземні паспорти, а бар´єри, які ми створюємо, шкодять тільки простим людям. Практика довела мою правоту», - заявив нардеп. 

О. Фельдман вважає, що боротьба з оргзлочинністю має полягати не у вибудовуванні все нових і нових бар´єрів і кордонів між країнами, а у міждержавному співробітництві правоохоронних органів. 

«Я хочу порадити головному поліцейському Європи залишити старомодні міфи і, замість залякування європейської громадськості уявної загрозою зі Сходу, подивитися на реальну ситуацію і на те, як багато доброго скасування віз для українців може дати Європі. Упевнений, що кращим методом боротьби зі злочинністю в цьому випадку буде не візовий режим, а повноцінна співпраця правоохоронних органів України та Євросоюзу», - сказав народний депутат. 

Нагадаємо, що 8 травня керівник поліцейського відомства Євросоюзу Роб Уейнрайт заявив, що скасування візового режиму для України може сприяти зростанню організованої злочинності в Європі. 
 

Фото: з сайту operkor.wordpress.com

 

Джерело: «Українські новини»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus