УКРАЇНА

07:19

22.05

Янукович вважає День Перемоги об´єднуючим Україну

Янукович вважає День Перемоги об´єднуючим Україну

0

Президент Віктор Янукович називає 9 травня "священною датою" для всіх 

"Перемога над нацизмом - це наше спільне свято, що об´єднує народ України і всі народи світу. Ми цим святом підтверджуємо відданість цінностям людського життя, мирного співіснування, співробітництва та процвітання всіх націй ... 9 травня для всіх нас - священна дата", - заявив президент на мітингу на честь Дня Перемоги на Майдані Незалежності в Києві. 

За словами президента, День Перемоги - це найважливіша віха на шляху створінь нового гуманного світу. "66 років тому розпочалося зведення будівлі демократичної Європи, приєднатися до якої ми прагнемо сьогодні", - додав глава держави. 

"Ми пам´ятаємо розмови про ієрархію націй, переваги одних народів над іншими. Це перший крок на шляху розбрату, ворожнечі і найстрашніше - пролиття людської крові. Запевняю, держава дасть гідну відповідь усім, хто прагне погрітися біля кривавого багаття", - заявив президент. 

"Держава дасть гідну відповідь спробам розколу країни", - сказав він. 

В. Янукович також висловив глибоке обурення спробами розколоти країну. "Мене глибоко обурюють спроби політичних спекуляцій в трагедіях ХХ століття заради дешевої популярності. Деякі діячі намагаються знову розколоти українців", - заявив він. 

При цьому президент висловив переконання, що в України вистачить мудрості і терпимості уникнути цього, завдяки історичним уроків ВВВ. 

За словами президента, курс розвитку громадянської нації, поглиблення міжнаціонального порозуміння та міжкультурного діалогу всередині країни, курс на забезпечення добросусідських відносин і взаємовигідного партнерства в зовнішній політиці будуть здійснюватися неухильно. "Це наш спільний обов´язок перед батьками-героями", - зазначив В. Янукович. 

Глава держави підкреслив, що пам´ять про Перемогу у ВВВ буде передаватися з покоління в покоління і стане запорукою майбутнього. 

Глава держави нагадав, що немає жодної української родини, яка не зазнала болю і поневірянь війни. "Це наш спільний біль",- сказав він. 

"Ветерани - наші герої, ми всі - їхні боржники", - заявив В. Янкович, підкресливши, що турбота про ветеранів - обов´язок влади на всіх рівнях і всього суспільства. 

Фото з сайту president.gov.ua

 

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus