УКРАЇНА

23:42

16.02

Влада

Михайло Бродський: судити треба всіх, хто пройшов через плівки Мельниченка

0

6 однакових запитань різним кандидатам в Президенти

1. Яке Ваше ставлення до Росії? Чи повинна російська стати другою державною в Україні?

Нема такої проблеми в Україні. Кожна людина має право розмовляти тією мовою, якою хоче. Тому такої проблеми нема.

Це наш дуже потужний конкурент. Наприклад: хочуть – беруть наші труби, хочуть – беруть наші цукерки, хочуть – підвищують акцизи. Усе, що вони роблять, вони роблять як наші конкуренти. Це я вам кажу, як державний діяч і як підприємець.

Стосовно всього іншого: вони наші друзі, брати і все що завгодно. Але економічно – вони наші конкуренти. Якщо іде якась інвестиція, вона йде або до нас або до них. Якщо до них, то не йде до нас.

2. Чи реприватизуєте Ви підприємства, роздержавлені за останні роки?

Всі крупні підприємства повинні пройти аналітику судів. Чи вони були приватизовані чесно. Чи справедливі були цілі. Я за справедливу реприватизацію і націоналізацію в тому числі. Підприємств, які були захоплені за копійки, вкрадені в української держави, дуже багато. Наприклад Нікопольський феросплавний, Південнотрубний, «Криворіжсталь», Миколаївський глиноземный. Тобто там мільярдні підприємства продали за копійки,

Тому що вони купувалися людьми, які домовлялись з Кучмою. Усе повинно бути переглянуте. До того ж в рамках закону. Незаконно нічого ні в кого не забирати. Крапка.

3. Чи стане Україна за Вашої каденції членом НАТО і Євросоюзу?

Звичайно. Тому що ми Європа, ми не Азія.. Термін? Треба спочатку підняти заробітну плату. Щоб люди добре зажили, щоб люди стали справжніми покупцями. Якщо це буде, нас приймуть скрізь.

4. Кого з чинних високопосадовців судитимуть за Вашої каденції?

- Перший це Кучма. Другий – Кучма, третій – Кучма. І всі, хто за його правління скоїли злочини. Усіх, хто скоїв злочини, будуть судити. Прізвища? Їх усі знають. Це ті, хто пройшов через плівки Мельниченка. Вони повинні сісти на лаву підсудних. Я вірю, що все, що записано на плівках Мельниченка, правда.

5. Хто з двох Вікторів Вам ідейною ближчий – Ющенко чи Янукович? Чому?

Безумовно Ющенко. Янукович – це представник Кучми. І тут все пояснюється дуже просто. Якщо Кучма за, я – проти. Хоча я взагалі проти президента як такого. Я за парламентську державу. Я вірю, що Ющенко проведе справжню реформу влади і зробить таким чином, щоб влада перейшла в руки народу.

6. Ви віруюча людина? Чи потрібна Україні єдина церква? Якщо так, то навколо якого патріархату вона повинна об’єднатися?

Так, я вірю в Бога. І тому, що я вірю в Бога, я думаю, що ми не маємо права втручатися в справи церкви. Як державний діяч, я впевнений, що держава не має права втручатися у справи церкви. І на цьому крапка. Вони самі розберуться. Я думаю, що кожна людина має право на свій шлях до Бога. І ми не маємо права забороняти будь-який варіант. Неважливо, які будуть патріархати, які будуть релігії, головне, щоб люди вірили в Бога і виконували заповіді.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus