УКРАЇНА

14:34

26.05

Влада

Канада виділила 12 млн. канадських доларів на 4 соціально-економічні програми в Україні

0

Канадське агентство міжнародного розвитку (CIDA) виділило 12,1 млн. канадських доларів (47,846 млн. гривень) на реалізацію 4 проектів технічного співробітництва, спрямованих на розвиток громадянського суспільства в Україні. Про це сказав віце-президент CIDA Жан-Марк Метів’є, представляючи проекти в канадському посольстві , повідомляють «Українські Новини».

«Ми сподіваємося, що всі 4 проекти матимувть успіх», - сказав Метів’є.

Проект «Розвиток демократії» при фінансуванні КАМР 2,3 млн. канадських доларів (9,085 млн. гривень) є продовженням проекту «Демократична освіта» і передбачає доопрацювання підручника «Основи демократії», збільшення кількості викладачів цього курсу, створення інтернет-версії курсу і розробку спеціальних програм для окремих груп слухачів.

Проект «Голос громадськості» (3,3 млн. канадських доларів, або 13,035 млн. гривень) передбачає допомогу 6 містам у поліпшенні послуг, серед іншого в освіті, житлово-комунальному господарстві, громадській безпеці і транспорті.

Для надання допомоги обрані Луцьк, Чернігів, Макіївка (Донецька область), Алчевськ (Луганська область), Коломия (Івано-Франківська область), Комсомольськ (Полтавська область).

Проект економічного розвитку припускає виділення 5,15 млн. канадських доларів (20,343 млн. гривень), а його реалізація розрахована на 4 роки.

Чорнобильська програма відродження і розвитку вартістю 1,3 млн. канадських доларів (5,135 млн. гривень) розрахована на 3 роки.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року Уряд Канади виділив Україні в межах технічної допомоги 3,5 млн. канадських доларів (2,599 млн. доларів США) на розвиток зернового і біржового ринку і реалізацію Канадсько-українського зернового проекту, розрахованого на 2 роки.

У березні 2003 Канада виділила 12,4 млн. канадських доларів (близько 45 млн. гривень) на проекти технічного співробітництва у сфері реформи і модернізації сільського господарства.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus