УКРАЇНА

16:50

26.05

Влада

Продаж UMC негативно відбилася на інвестиційній привабливості «Укртелекому»?

0

Продаж минулого року приналежної ВАТ «Укртелеком» 51%-ої частки в СП «Український мобільний зв’язок» (UMС) негативно відбилася на інвестиційній привабливості національного оператора, вважає в.о. голови правління «Укртелекому» Григорій Дзекон.

Таку думку він висловив на прес-конференції в прес-центрі інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна».

«На мій погляд, продаж UMC значно знизила вартість «Укртелекому» як єдиного комплексу, що буде виставлений на приватизацію. У переважній більшості країн під час приватизації національних операторів зв’язку до нього входив і оператор мобільного зв’язку. «Укртелеком» буде приватизуватися без такого оператора», - сказав він.

При цьому Г.Дзекон зазначив, що існують кілька суджень щодо продажу UMC. «Приведу один факт: оцінка (частки в статутному фонді - ІФ), за яку російський оператор купував частину в UMC що належить датській компанії, була значно вищою, ніж оцінка, за якою купувалися частки в «Укртелекому», - сказав він.

Як повідомлялося, російський оператор ВАТ «Мобільні телесистеми» 2003 року викупив 100% СП «UMC», серед іншого 51% - в «Укртелекому».

UMC є лідером на ринку мобільного зв’язку України, обслуговуючи майже 4 млн. абонентів.

«Укртелеком», який є монополістом на телекомунікаційному ринку країни, 2003 року отримав чистий прибуток 616 млн. грн. при доході від реалізації 5,1 млрд. грн.

Україна планує поточного року продати 42,86% акцій «Укртелекому», після чого в держвласності залишиться 50%+1 акція. Інші акції були продані на пільгових умовах трудовому колективові компанії.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus