УКРАЇНА

08:53

24.05

Влада

Профільний комітет рекомендуватиме парламентові прийняти президентський законопроект про ПДВ-рахунки

0

Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності рекомендуватиме парламентові підтримати законопроект про запровадження спеціальних рахунків з податку на додану вартість, внесених у парламент президентом України Леонідом Кучмою. Про це заявив глава комітету Сергій Буряк, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За його словами, у вівторок, 20 квітня, відбудеться засідання комітету, на якому розглядатимуть чотири законопроекти, подані в парламент. Очевидно, комітет буде рекомендувати прийняти в першому читанні законопроект, поданий Л.Кучмою.

За словами депутата, парламент зможе приступити до розгляду цього питання після травневих свят.

Сергій Буряк також повідомив, що інші три законопроекти, внесені Кабінетом міністрів, профільним комітетом і групою народних депутатів. С.Буряк також зазначив, що комітет планує до другого читання доробити законопроект з урахуванням пропозицій, висловлених у трьох інших законопроектах.

Як повідомлялося, 9 квітня Л.Кучма подав до Верховної Ради як невідкладний законопроект про внесення змін до деяких законів щодо окремих поточних і окремих реєстраційних рахунках платників податку на додану вартість. Законопроект визначає порядок здійснення розрахунків з ПДВ через окремі поточні й окремі реєстраційні рахунки, що будуть спеціально відкриті для кожного платника податків у банках і органах скарбниці, що їх обслуговують. Законопроект також визначає механізм «автоматичного» відшкодування ПДВ органами казначейства, вводить «касовий» метод обліку податкових зобов’язань і податкового кредиту, що ґрунтується на фактичному одержанні коштів від покупців за реалізовану продукцію або надані послуги і дозволяє запобігти вилучення оборотних коштів підприємств для сплати податку. Законопроект також передбачає поетапне зменшення ставки ПДВ до 15%, що значно полегшить навантаження на платників податків. Утрати бюджету від зменшення ставки планується перекрити за рахунок підвищення ефективності ПДВ, розширення бази оподатковування, упорядкування пільг.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus