УКРАЇНА

14:52

26.05

Влада

Міліція стверджує, що народних депутатів з теркому виводили, але їх ніхто не бив

0

В Мукачевскому міському відділі МВС України стверджують, що народних депутатів на виборчих дільницях у Мукачевому ніхто з правоохоронців не бив. Як заявило у понеділок в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна» добре інформоване джерело в Мукачевському міськвідділі міліції, до шести нардепів було застосовано «методи фізичного впливу згідно ст. 13 закону України про міліцію». «Це не фізичне насильство», - стверджує джерело. - Ніхто нікого не бив!»

Народні депутати, затверджує співрозмовник агентства, поводилися «неналежним своєму статусові чином: кричали, лізли в бійку».

«Загалом, їхнє поводження категорично заважало роботі виборчої комісії, що порушувало правопорядок, і співробітникам загону швидкого реагування «Беркут» довелося вивести народних депутатів з території виборчої дільниці», - наголосив співрозмовник агентства.

Як повідомляє джерело, якщо говорити про побиття, то такі дії були з боку народних депутатів, а не співробітників правоохоронних органів.

Разом з тим, співрозмовник «Інтерфакс-Україна» відмовився прогнозувати подальший розвиток подій навколо цього інциденту, зазначивши тільки, що «усе, що відбулося, має явно політичне забарвлення».

Як повідомлялося раніше, лідер блоку «Наша Україна» Віктор Ющенко заявив про те, що за сьогоднішню ніч у Мукачевому було побито шістьох народних депутатів, і зараз вони проходять медекспертизу.

В.Ющенко наголосив, що вибори засвідчили перемогу Віктора Балоги, що, за його словами, підтверджують і протоколи виборчих комісій з підсумків виборів. Разом з тим, за словами лідера «Нашої України», глава тервиборчкому, повідомляючи про результати виборів, назвав переможцем Ернеста Нусера.

За словами В.Ющенка, після того як депутати вимагали пояснити причини такого рішення комісії, був викликаний загін спецназу, який застосував до парламентаріїв силу.

В. Ющенко також назвав прізвища цих депутатів: Петро Олійник, Юрій Костенко, Микола Поліщук, Юрій Павленко, Тарас Стецьків, Володимир Філенко.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus