УКРАЇНА

22:15

22.05

Влада

Побитий депутат Павленко чекає відставки міністра Білоконя

0

Народний депутат Юрій Павленко вважає, що міністр внутрішніх справ Микола Білоконь повинен піти у відставку після масового побиття народних депутатів в Мукачево. «Якщо він не зробить цього до сьогоднішнього вечора, я вважатиму, що Білоконь власноруч керував безчинствами у Мукачевому”, – наголосив Юрій Павленко. Про це «proUA» повідомили в прес-службі блоку “Наша Україна”.

“Припускаю, що “процесом” у Мукачевому міг керувати і сам глава АП – Медведчук. Звідси в мене питання до президента України: навіщо йому такий керівник, який керує бандитськими угрупуваннями?” – зазначив Павленко. Юрій Павленко розповів, що після того як його, Петра Олійника та Романа Безсмертного побили “беркутівці”, міліціонерам наказали витіснити народних депутатів за територію Мукачівської міськради щитами. “Ми закликали міліціонерів не служити бандитам. Один з міліціонерів в касці кинув свого щита, дістав з авто пляшку з водою та хустку, щоб ми могли обтерти кров на обличчях”, - зазначив Павленко.

Сьогодні народні депутати Юрій Павленко, Петро Олійник, Микола Поліщук проходили судово-медичну експертизу у Києві. За попередніми результатами обстеження є підозри, що у Юрія Павленка серйозні травми внутрішніх органів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus