УКРАЇНА

11:01

17.01

матеріали по темі:

Влада

НАТО цінує Україну, але хоче цінувати більше

0

Генеральний секретар НАТО Яаап де Хооп Схеффер закликав Україну прагнути до демократії, верховенства права і свободи засобів масової інформації. Про це, як повідомляють «Українські Новини», Схеффер розповів журналістам після переговорів з міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком.

Схеффер сказав, що НАТО і Європейський Союз надають великого значення таким цінностям, як демократія, верховенство права і свобода ЗМІ і сподівається, що Україна також приділятиме увагу цим питанням.

Одночасно генсек НАТО позитивно висловився щодо внеску України в зміцнення безпеки в Іраку та Косово. «Військові з України роблять великий внесок у роботу сил стабілізації в Іраку», - сказав Схеффер. За його словами, Україна і НАТО мають гарні відносини, але вони можуть бути поліпшені. Схеффер також зазначив, що НАТО ще не визначив рівень засідань комісії Україна-НАТО, що планується провести в рамках самміту НАТО в Стамбулі, але сказав, що НАТО сподівається створити такі умови, які дозволять Україні взяти участь у цьому форумі на найвищому рівні. Водночас Схеффер зазначив, що Україна також має докласти для цього зусилля.

Нагадаємо, що генеральний секретар НАТО Яаап де Хооп Схеффер прибув в Україну для зустрічей із президентом Леонідом Кучмою, прем’єр-міністром Віктором Януковичем, міністром оборони Євгеном Марчуком і міністром закордонних справ Костянтином Грищенком. Україна співробітничає з Північно-Атлантичним альянсом за спільним планом дій, відповідно до якого має наблизитися до стандартів НАТО.

Це перший візит Схеффера в Україну після його вступу на посаду генсека НАТО в січні нинішнього року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus