УКРАЇНА

05:26

24.05

Влада

Телеканал «ТЕТ» стане молодіжно-розважальним

0

Телеканал «ТЕТ» готується до «рестарту» - повного оновлення сітки мовлення та програм, які виходять в ефір. Телепрограма “Вісті” (УТ-1) повідомила, що канал стає молодіжно-розважальним, оскільки “глядач втомився від політики”.

За словами програмного директора телекомпанії «ТЕТ» Валерія Гросмана, «зміни будуть дуже істотні. Вся продукція, яку ми будемо показувати після рестарту, буде дуже високоякісною. Це будуть високоякісні серіали, високоякісні фільми, високоякісні програми – нічого випадкового не буде в програмі». Телеканал планує орієнтуватися на вікову аудиторію від 14-ти до 30-ти років. “ТЕТ” планує використовувати деякі програми російського розважального телеканалу «СТС” та створювати власні проекти, повідомляє «UA TODAY».

Коментуючи нововведення на каналі, головний редактор телекомпанії «ТЕТ» Наталя Симонівна відзначила наступне: «Щодо власного виробництва, це буде проект «Дивись». Це проект в жанрі «інфотейнмент». В Україні ніхто не працює в цьому жанрі. Це означає – “інформуємо, розважаючи». Програма «Дивись» вже півроку виходить в ефір, проте після рестарту каналу до неї залучать ведучих, удвічі збільшать хронометраж, замінять комп’ютерну графіку та створять декорацію. На каналі також з’явиться нічний проект спільно зі студією «Біз-TV».

Також декларується розширення сітки мовлення телеканалу “ТЕТ” до загальнонаціонального рівня. Наразі «ТЕТ» мають змогу дивитися у 70 містах України. Супутникове мовлення дозволить “ловити” «ТЕТ» закордонним глядачам в Європі та Азії.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus