УКРАЇНА

06:09

28.05

Влада

Азаров миритиме інвесторів з владою

0

Кабінет Міністрів створив комісію на чолі з першим віце-прем’єром Миколою Азаровим зі сприяння досудовому врегулюванню спорів між інвесторами і центральними органами виконавчої влади, повідомляють «Українські Новини».

Про це сказано в постанові Кабміну від 15 квітня.

Комісія створена як постійно діючий консультативно-дорадчий орган при Кабміні. Усього в комісію включено 24 осіб. Комісія, за згодою сторін спори, буде розглядати спірні питання і сприяти їхньому вирішенню без залучення суду, аналізувати й узагальнювати причини спорів і вносити до Кабміну пропозиції щодо вдосконалення нормативно-правових актів у сфері інвестиційної діяльності. Комісія також буде координувати роботу аналогічних регіональних комісій з досудового врегулювання суперечок інвесторів з місцевою владою.

Організаційне і матеріально-технічне забезпечення діяльності Комісії покладено на Міністерство економіки.

Як повідомляло агентство, Президент Леонід Кучма в червні 2003 року доручив Кабмінові та обласним державним адміністраціям створити комісії з досудового врегулювання спорів з інвесторами. При цьому Кучма наголосив, що кожен суд з інвестором негативно відбивається на залученні нових інвестицій, і закликав регіональні влади уникати конфліктів з інвесторами. Кучма повідомив, що оцінюватиме роботу обласних держадміністрацій з відзивам інвесторів.

Кабмін у програмі своєї діяльності на 2004 рік задекларував намір забезпечити приріст прямих іноземних інвестицій на рівні 1,3-1,5 млрд. доларів.

У 2003 році іноземні інвестори вклали в Україну 1319,9 млн. доларів, вилучили - 340,4 млн. доларів, у такий спосіб чистий приріст іноземного капіталу за 2003 становив 1185,7 млн. доларів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus