УКРАЇНА

02:05

25.05

Влада

У вівторок в Україні відбудеться перша реєстрація іпотечного кредиту

0

У вівторок, 20 квітня, в Державному реєстрі іпотек буде зареєстровано перший іпотечний кредит. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Мін’юсту.

За словами Міністра юстиції України Олександра Лавриновича, з моменту відкриття Держреєстру до нього будуть вноситися всі без виключення договори іпотеки. До Реєстру будуть також внесені всі іпотечні договори, які були укладені з початку року. Реєстр дозволить реєструвати обтяження іпотекою споруд, земельних ділянок та інших об’єктів, які законодавством віднесені до нерухомого майна.

Олександр Лавринович повідомив, що на сьогодні створено всі технічні умови для функціонування єдиної бази даних Реєстру, держателем якого визначене Міністерство юстиції. Державні нотаріальні контори та приватні нотаріуси, які займатимуться реєстрацією іпотечних договорів, а також прийомом запитів та видачею завірених витягів з Реєстру, підключено до інформаційної мережі Мін’юсту.

Як повідомлялося раніше, Міністерство юстиції мало вжити заходів для забезпечення ведення Державного реєстру іпотек протягом місяця від 31 березня 2004 р., коли Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про затвердження Тимчасового порядку державної реєстрації іпотек». Тимчасовий порядок введено до набрання чинності Закону про державний реєстр прав на нерухоме майно. Реєстр створено на виконання положень Закон України «Про іпотеку», що набрав чинності 1 січня 2004 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus