УКРАЇНА

21:41

21.05

Влада

Комітет виборців України вважає результат виборів мера Мукачевого сфальсифікованим

0

Комітет виборців України заявляє про абсолютну фальсифікацію результатів виборів мера Мукачевого. Про це «Українським Новинам» повідомив голова Закарпатського регіонального відділення організації Ярослав Фриндак.

«Комітет має всі підстави стверджувати про абсолютну фальсифікацію результатів виборів, які зовсім не відповідають ні результатам exit-poll, ні результатам паралельного підрахунку голосів», - сказав Фриндак. Він також повідомив, що спостерігачі від Комітету на виборах мера Мукачевого констатують, що вибори проводилися з порушеннями всіх можливих стандартів вільних і прозорих виборів і повним ігноруванням норм українського законодавства. «День голосування супроводжувався безпрецедентним втручанням правоохоронних органів і кримінальних структур у виборчий процес, побиттям спостерігачів, депутатів, погромами на виборчих дільницях», - сказав Фриндак.

КВУ спостерігав за всіма етапами кампанії, процесом голосування і підрахунком голосів. У день виборів на ділянках працювало 40 спостерігачів від організації, які були зареєстровані як кореспонденти газети «Точка зору».

Нагадаємо, що сьогодні голова територіальної виборчої комісії Юрій Переста заявив, що перемогу на виборах мера здобув Ернест Нусер. Тим часом представники блоку «Наша Україна» представили результати підрахунку голосів за копіями протоколів з виборчих дільниць, згідно з якими кандидат від «Нашої України» Віктор Балога набрав більше ніж 19 тис. голосів, а підтримуваний СДПУ(о) Ернест Нусер – менше за 14 тис. голосів.

Ехіt-poll - опитування виборців при виході з виборчих дільниць.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus