УКРАЇНА

13:15

21.06

Влада

Українські миротворці в Іраку вдячні за підтримку

0

Українські миротворці 6-ї окремої механізованої бригади зі складу Коаліційних оперативних об’єднаних сил в Іраку звернулися з відкритим листом-подякою до своїх співвітчизників на Батьківщині. Як повідомили «proUA» в прес-службі Міністрества оборони України, українські вояки, які витримали нелегкі бої з угрупуваннями бойовиків 6 та 7 квітня в Аль-Куті, “висловлюють щиру подяку громадянам України, які усім серцем та душею переживали за них у скрутні, насиченими запахом пороху години”.

“Вистояти тоді було важко, але жоден український хлопець не відступив без команди своїх командирів. Кожен, поки тривало відбиття атак бойовиків, робив те, що мав робити. Кожен солдат під час захисту цивільного населення та евакуації 37 представників Тимчасової адміністрації із різних країн світу показав те, що мав показати,” – зазначається у зверненні. На переконання військовослужбовців, події 6 і 7 квітня показали “хто насправді вболіває за свої збройні сили і за своїх оборонців”. Особовий склад 6-ї омбр зазначає, що їм гірко чути та читати образливі слова на свою адресу “від “кімнатних експертів”, яких, у випадку, не дай Боже, нападу на Україну, також доведеться захищати.”

Командири подякували також батькам і вчителям за виховання своїх підлеглих, а також зазначили, що командування впевнено у кожному з миротворців, як у найнадійнішому бойовому товаришеві.

Нагадаємо, що 7 квітня члени фракції КПУ Петро Симоненко та Ігор Алексєєв зареєстрували у Верховній Раді проект постанови про відкликання миротворчого контингенту України з Іраку. У проекті запропоновано негайно відкликати український миротворчий контингент з Іраку в зв’язку з різким загостренням ситуації в цій країні, яка призвела до людських жертв. Прихильники ідеї негайного виведення українських миротворців з Іраку також відзначають, що участь у військових діях і Іраку може загрожувати терактами в Україні.

Довідка. Український військовий контингент розпочав виконання миротворчих завдань у складі багатонаціональної дивізії “Центр-Південь” Коаліційних об’єднаних оперативних сил в Іраку 28 серпня 2003 року. Загальна чисельність українського миротворчого контингенту, який очолює заступник командира багатонаціональної дивізії “Центр-Південь” генерал-лейтенант Анатолій Собора, складає 1616 чоловік.

Під час виконання оперативних завдань підрозділи українського миротворчого контингенту вилучили близько 600 одиниць різноманітної зброї, понад 140 тисяч боєприпасів, затримано майже 14 тисяч порушників правопорядку, режиму охорони об’єктів та ірано-іракського кордону.

Інженерні підрозділи українського контингенту виявили та знищили близько 620 тисяч вибухонебезпечних предметів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus