УКРАЇНА

10:02

25.05

Влада

«Кримська Лінія» спростувала інформацію про побиття скинхедами Дмитра Пожидаєва

0

Інтернет-видання «Кримська Лінія» спростувало інформацію про те, що її працівник Дмитро Пожидаєв був побитий саме групою скинхедів. Редакція повідомила, що вдячна засобам масової інформації, які опублікували інформацію про побиття веб-майстра «Кримської Лінії», посилаючись на заяву Кримської Асоціації вільних журналістів. Водночас видання повідомляє, що було багато публікацій із серйозними перекручуваннями фактів, зокрема інформація, опублікована на сайті міжнародної організації «Репортери без кордонів».

«Кримська Лінія» наводить приклад, що в матеріалі на сайті організації «Репортери без кордонів» англійською мовою повідомляється «...про побиття 6 квітня Дмитра Пожидаєва, веб-майстра он-лайн видання «Кримська Лінія» групою скинхедів». Далі йде: «Пожидаєв повідомив, що зазнав нападу чотирьох скинхедів, коли повертався додому... Він також сказав, що припускає, що напад на нього пов’язаний з його професійною діяльністю на сайті, який випускається за підтримки прем’єр-міністра Криму Сергія Куніцина».

«Кримська Лінія» висловила здивування з приводу недостатньої інформованості організації «Репортери без кордонів» і офіційно заявила, що подібних коментарів Дмитро «Репортерам» не давав і не повідомляв, що нападники були скинхедами. «Також він не повідомляв «Репортерам», що он-лайн видання «Кримська Лінія» випускається за підтримки прем’єра автономії», – говориться в реакції «Кримської Лінії» на публікацію «Репортерів без кордонів».

Редакція закликала журналістів інших ЗМІ не робити поспішних висновків, аби запобігти всіляким спекуляціям, особливо з огляду на нестабільність ситуації в кримському регіоні, а також звернулася до «Репортерів без кордонів» з проханням надалі не користуватися недостовірними джерелами.

Як повідомляла ProUA, 6 квітня на вул. Кримських партизанів у Сімферополі невідомі жорстоко побили веб-майстра інтернет-видання «Кримська лінія» Дмитра Пожидаєва. За словами Дмитра, четверо нападників, поваливши його сильним ударом на землю, били його ногами. Після побиття Дмитро не зміг потрапити у свою квартиру, тому що в нього витягли з кишені ключі і мобільний телефон. Після побиття Дмитро Пожидаєв був госпіталізуваний в нейрохірургічне відділення республіканської лікарні. У коментарях він заявляв, що напад на нього пов’язаний з його професійною діяльністю.

Інтернет-газета «Кримська лінія» виходить в Криму з вересня 2003 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus