УКРАЇНА

18:16

24.05

Влада

Владислав Кривобоков: “Я проголосую за того, хто повноцінно реалізує мою програму як кандидата в президенти”

0

6 однакових запитань різним кандидатам у президенти

1. Яким є Ваше ставлення до Росії? Чи повинна російська стати другою державною мовою в Україні?

Я сам розмовляю російською і вважаю, що певною мірою представляю той прошарок населення України, який говорить російською. Вважаю, що основна проблема полягає не в мові, а в розпаленні міжнаціональної ворожнечі. І саме на цьому ґрунті може розпастися державність України. Тому я нормально ставлюся до двомовності України.

Росія – це один з багатьох рівних партнерів. Підкреслюю - рівних. Тобто жодних пріоритетів з нею не повинно бути.

2. Чи реприватизуєте Ви підприємства, роздержавлені за останні роки?

Моя програма передбачає активну приватизацію. Саме за рахунок приватизації ми намагаємося розв’язати питання повернення вкладів. Якщо ви подивитеся мою передвиборну програму, то там ми пропонуємо активно приватизувати підприємства.

Уводимо поняття “опцій”. Через цю систему можна розв’язати питання про повернення вкладів населенню, вирішення внутрішнього боргу України. Що стосується реприватизації, я вважаю, що до цього питання варто підходити лише з погляду законності угод. Якщо угода була здійснена незаконно, то варто відновити справедливість.

3. Чи стане Україна за Вашої каденції членом НАТО і Євросоюзу?

Мені здається, європейський вектор розвитку для України більш притаманний, ніж східний. Я боюся, що за цієї каденції стати членом НАТО і Євросоюзу може не вийти. Потрібно десятиліття. Для цього необхідно розвивати економіку. Необхідно розв’язати питання усередині країни, питання економічного розвитку шляхом створення середнього класу в Україні. Сьогодні в нас існують два класи: клас бідних і клас багатих. А якщо ми не розв’яжемо питання створення середнього класу, ми не побачимо перспективи України.

4. Кого з діючих високопосадовців судитимуть за Вашої каденції?

Усіх, хто порушив закони України, хто незаконно приватизував підприємства, усіх, хто украв у народу його надбання. Думаю, не зовсім коректно називати прізвища. Сьогодні постало питання про повноцінне декларування доходів. І якщо ми нині відкрито не скажемо, хто є хто, майбутнє в нашої країни навряд чи буде.

5. Хто з двох Вікторов Вам ідейно ближчий – Ющенко чи Янукович? Чому?

Із двох Вікторов більше за все - Україна. Якщо ви запитуєте, як я особисто голосуватиму як виборець, я проголосую за того, хто повноцінно реалізує мою програму як кандидата в президенти. Мені іноді здається, що обидва Віктори – це два боки однієї медалі.

6. Ви віруюча людина? Чи потрібна Україні єдина церква? Якщо так, то навколо якого патріархату вона повинна об’єднатися?

Так, я віруюча людина. Я будую храм. Україні потрібна об’єднана церква. Якщо ми хочемо незалежності. Якщо ми хочемо по-справжньому сильної державності, нам необхідна незалежна церква. Я думаю, що всі патріархати повинні відкинути амбіції й об’єднатися навколо національної ідеї. Навколо державності України.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus