УКРАЇНА

20:49

22.05

Влада

За результатами екзіт-полу, Балога переміг у Мукачевому

0

Кандидат від «Нашої України» Віктор Балога лідирує у боротьбі за посаду мера Мукачевого за результатами опитування виборців на виході з дільниць (екзіт-полів).Екзіт-поли свідчать, що Віктор Балога набрав 62,4% голосів виборців. Його головний конкурент Ернест Нусер, якого підтримувала СДПУ(о), отримав 29,99% голосів.Всі інші кандидати набрали менше 1%, повідомляє «Українська правда».

У день виборів у Мукачевому опитувався кожний 20 виборець. Загалом було опитано 1694 респондентів. Як стверджують соціологи, похибка вибірки складає менше 2%.

Екзіт-пол проводився консорціумом соціологічних та громадських організацій і фондів: «Демократичні ініціатив», Соціс, Київський міжнародний інститут соціології, «Соціальний моніторинг», Центр Разумкова і Комітет виборців.

Більшість опитаних вважали, що вибори проходили чесно – 63,8% виборців. 11,6% стверджували, що вибори відбувалися нечесно. Не відповіли на це питання 21,6%

Організатори екзіт-полу відзначають вищу явку, ніж було на попередніх виборах: зараз було заготовлено анкети, виходячи з явки на минулих виборах, однак їх не вистачило.

Офіційні результати виборів у Мукачевому поки не оголошені.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus