УКРАЇНА

04:22

21.05

Влада

Азаров закликає зарубіжних бізнесменів активізувати інвестування України

0

Перший віце-прем’єр-міністр - міністр фінансів України Микола Азаров закликає бізнесменів не боятися української економіки, а активніше інвестувати в неї. Про це він заявив 18 квітня в Лондоні на бізнес-форумі Європейського банку реконструкції і розвитку під час презентації України, повідомляють «Подробности».

Микола Азаров зазначив: «Інвестори можуть вкладати гроші спокійно». Перший віце-прем’єр наголосив, що, незважаючи на торішній ріст прямих іноземних інвестицій в економіку, - майже на 20%, або на 1 мільярд доларів - Україна хотіла б більшого. Він зазначив також, що на сьогоднішній день український уряд проводить усі необхідні реформи для забезпечення стабільного росту ВВП, доходів населення. Одним з наріжних каменів урядової політики в цьому питанні Азаров назвало обережну політику в сфері бюджетних фінансів. «Збалансована бюджетна політика - це теж фундамент», - сказав він.

Як повідомлялося раніше, за даними уряду, у 2003 році валовий внутрішній продукт в Україні збільшився на 9,3%, експорт збільшився на 28,5%, обсяг прямих іноземних інвестицій становив 1,2 мільярди доларів, надходження від приватизації вперше перевищили планові. Бюджет держави був виконаний стовідсотково.

У першому кварталі 2004 року ВВП в Україні зріс на 10,8%, інфляція свтановила 2,2%. Уряд планує в 2004 році зростання ВВП на 9,5%.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus