УКРАЇНА

07:25

27.04

Влада

«Укртелеком» створив не підлягаючу приватизації філію на базі вузлів спецзв’язку

0

Акціонери найбільшої телекомунікаційної компанії «Укртелеком» вирішили створити на базі вузлів зв’язку спеціального призначення окремий структурний підрозділ компанії на правах філії, яка не підлягає приватизації. Це рішення акціонери ухвалили на чергових зборах, які відбулися в п’ятницю в Києві, повідомляють «Українські Новини».

Вартість усіх вузлів зв’язку спеціального призначення, які будуть об’єднані у філію, становить 62,5 млн. гривень. У випадку приватизації «Укртелекому» створений підрозділ планується вивести зі складу компанії.

Сьогодні існування в «Укртелекомі» вузлів спеціального зв’язку, які не підлягають приватизації, створює труднощі з продажем акцій компанії.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів заявив про намір продати 42,86% акцій компанії. Зараз 92,86% акцій «Укртелекому» належать державі і знаходяться в управлінні Фонду державного майна, 7,14% акцій були реалізовані на пільгових умовах працівникам підприємства.

«Укртелеком» контролює близько 80% ринку української телефонії і володіє найбільш розгалуженою первинною мережею, у якій діють понад 12 тис. км волоконно-оптичних ліній зв’язку.

У 2003 році «Укртелеком» одержав 616 млн. гривень чистого прибутку.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus