УКРАЇНА

20:49

21.06

Влада

Найбільші виробники металопродукції організували консорціум «Інвестиційно-металургійний союз»

0

Корпорація «Інтерпайп» (Дніпропетровськ), металургійний комбінат «Азовсталь» і Авдєєвський коксохімічний завод (Донецька область) вирішили створити промислово-інвестиційний консорціум «Інвестиційно-металургійний союз» (Дніпропетровськ). Як повідомляють «Українські Новини», дозвіл на створення консорціуму дав Антимонопольний комітет України.

Крім «Інтерпайпа», «Азовсталі» і Авдєєвского КХЗ до складу консорціуму увійдуть Нижньодніпровський трубопрокатний завод, банк «Кредит-Дніпро» і україно-кіпрська компанія «Байп» , що входять в «Інтерпайп» . Також учасниками консорціуму стануть страхова компанія «Аура» (Дніпропетровськ), коксохімічний завод «Маркохім» (Донецька область) і компанія «Укрінвест» (Донецьк).

Метою створення консорціуму є інвестування промислового і банківського капіталу в корпоративні права і виробничу діяльність промислових підприємств металургійної і гірничо-металургійної галузі.

Нагадаємо, що 7 квітня Міністерство промислової політики перетворило державний гірничо-металургійний комбінат «Криворіжсталь» (Дніпропетровська область) у відкрите акціонерне товариство «Криворіжсталь» зі статутним фондом 3859,533 млн. гривень. Фонд державного майна не виключає можливості продажу «Криворіжсталі» у 2004 році.

Контрольними пакетами акцій «Азовсталі», Авдєєвського КХЗ і «Маркохіма» володіє компанія System Capital Management (Донецьк). Дев’яносто відсотків акцій SCM належить донецькому бізнесменові Ринату Ахметову.

«Інтерпайп» є найбільшим виробником труб і марганцевих феросплавів в Україні з річним доходом більш 900 млн. доларів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus