УКРАЇНА

08:29

22.06

Влада

Справа “Соколовський проти МЗС” перенесена через відсутність Грищенка

0

Слухання справи дипломата Богдана Соколовського проти Міністерства закордонних справ, що мало відбутися сьогодні, перенесене через відсутність відповідача – представника МЗС та міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Української народної партії.

Як ми вже повідомляли, справа розглядається у Шевченківському районному суді, головна претензія Богдана Соколовського – незаконне звільнення з роботи, в чому дипломат вбачає політичні мотиви (Богдан Соколовський обіймає посаду голови секретаріату Української народної партії).

“Сьогодні відповідач не з’явився... Така поведінка високоповажного державного органу неприпустима у цивілізованій правовій державі”, – прокоментував відсутність представників МЗС на слуханні справи Богдан Соколовський.

Богдан Соколовський звернувся з позовною завою до МЗС України з приводу незаконного звільнення 15 квітня. У позовній заяві йдеться про те, що 24 лютого 2004 року його ознайомили з наказом про звільнення, хоча сам наказ про звільнення був датований 30 грудня 2003 року.

Богдан Соколовський працював на дипломатичній службі 11 років у посольствах України у ФРН, США та Австрії, а також начальником управління у центральному апараті МЗС. Після повернення з Австрії у грудні 2002 року не призначався на відповідну посаду в МЗС України, як того вимагає закон про дипломатичну службу та закон про державну службу. Свідченням звільнення з політичних мотивів Богдан Соколовський вважає той факт, що його ознайомили з наказом про звільнення через чотири дні після того, як він дав коментар агенції УНІАН з приводу заяв генерала Кравченка, з яким працював до 1997 року в посольстві України у ФРН.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus