УКРАЇНА

04:18

21.05

Влада

“Наша Україна” запропонує свій проект змін до Конституції

0

Блок “Наша Україна” подасть на розгляд Верховної Ради власний законопроект про зміни до Конституції. Про це «proUA» повідомила прес-служба блоку.

“Наша Україна” завжди виступала за здійснення політичної реформи. Але ми наголошуємо на необхідності справжньої реформи, а не за примітивної ревізії Основного Закону, головна мета якої – працевлаштувати кілька впливових осіб,” – зазначив Віктор Ющенко, коментуючи позицію блоку щодо конституційної реформи.

“Зараз ми поставили за мету доопрацювати власний законопроект про внесення змін до Конституції, концепцію якого “Наша Україна” визначила давно, який пройшов процедуру узгодження з Блоком Юлії Тимошенко та – в багатьох принципових пунктах – з СПУ”, – заявив Ющенко. За його словами, блок “Наша Україна” не подавав свого часу цей законопроект через те, що існувала домовленість з СПУ, яка вже внесла на розгляд парламента свій законопроект.

Зараз, як повідомляє прес-служба блоку, відбувається доопрацювання й удосконалення законопроекту, а також тривають консультації з іншими політичними силами. “Збираємося вже найближчим часом його офіційно подати і зареєструвати щоб підтвердити позицію “Нашої України” в цьому питання,” – заявив Ющенко. Він підкреслив, що блок виступає за прозору, публічну політичну реформу, яка має на меті – вдосконалення системи влади.

Нагадаємо, що 8 квітня Верховна Рада не змогла ухвалити законопроект про внесення змін до Конституції України №4105. «За» проголосували тільки 294 народних депутати за необхідних 300.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus