УКРАЇНА

04:27

21.05

Влада

ПТУ самостійно піде на парламентські вибори-2006

0

Партія «Трудова Україна» піде на наступні парламентські вибори самостійно. Про це заявив лідер партії Сергій Тигипко, повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

Тигипко повідомив, що «Трудова Україна» може вести переговори з окремими політиками з приводу внесення їхній у список. Що стосується переговорів з партіями про спільну участь у виборах, то Тигипко заявив, що такі переговори не проводилися. Він також спростував інформацію про можливе об’єднання «Трудової України» з іншими парламентськими партіями.

Голова «Трудової України» також повідомив, що 28 квітня відбудеться з’їзд партії, на якому буде ухвалено нові програми й статут партії, про чим у цих документах будуть зроблені серйозні зміни. «Зараз вітер дує у вітрила політичних партій, і вони буду набирати сили», - заявив Тигипко, додавши, що після парламентських виборів залишиться 6-7 політичних партій, які будуть мати своє представництво в органах місцевого самоврядування.

На цьому з’їзді, за словами Тигипка, «Трудова Україна» також заявить про підтримку прем’єра Віктора Януковича як єдиного кандидата на президентських виборах. За словами лідера ПТУ, ключовим моментом у цьому рішенні була позиція Януковича щодо політичної реформи. Сам Тигипко вважає, що політична реформа буде проведена. «Ми будемо повертатися до неї, поки не приймемо рішення», - заявив він, додавши, що незалежно від того, хто стане президентом, питання про проведення політреформи обійти неможливо.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus