УКРАЇНА

02:04

28.05

Влада

Толстоухов залишається депутатом задля існування фракції НДП

0

Міністр Кабінету Міністрів Анатолій Толстоухов пояснив своє небажання скласти повноваження народного депутата тим, що його відхід в уряд спричинив би за собою перетворення парламентської фракції НДП у групу. Про це повідомляє «ІНФА».

«Це фактичне зрадництво я нікому не зможу пояснити»,- зазначив Толстоухов. За його словами, якщо буде дана гарантія збереження фракції НДП, він спокійно піде працювати в уряд. За його словами, більшість могло б делегувати у фракцію декількох депутатів. «У той же день, коли постанова про таке рішення буде озвучено з парламентської трибуни, Литвин зачитає і моє - про складання депутатських повноважень. Мене такий варіант цілком улаштовує»,- зауважив Толстоухов.

За словами міністра, його небажання визначатися з подальшою роботою – у парламенті або в уряді – зв’язано зі змінами в керівництві НДП, які можна чекати найближчим часом. «Цей процес пов’язують, у тому числі, і з моїм прізвищем, тому я не можу не думати про те, де в зв’язку з цим моє місце - у парламенті чи в уряді»,- заявив Толстоухов.

Зараз фракція НДП нараховує 14 людей – це мінімальна необхідна кількість депутатів, для існування фракції. У випадку, якщо Толстоухов залишить фракцію НДП, то, відповідно до регламенту Верховної Ради, якщо протягом наступних 15 днів фракція не буде поповнена, то голова Верховної Ради повинен буде оголосити про її розпуск.

Нагадаємо, що 1 березня спікер Володимир Литвин повідомив, що депутат-сумісник Анатолій Толстоухов ухвалив рішення працювати в парламенті. За словами Литвина, Толстоухов повідомив йому, що вже написав відповідну заяву про складання повноважень міністра Кабінету Міністрів. При цьому спікер зазначив, що поки не бачив цієї заяви.

31 березня Анатолій Толстоухов уже сам повідомив, що подав заяву на розгляд президентові про звільнення з посади. Тоді Толстоухов також говорив про наслідки свого відходу для фракції НДП. «Якщо фракція стає депутатською групою, то це означає, що партія як партія парламентського типу зазнає серйозного удару «, – сказав він «Громадському радіо».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus