УКРАЇНА

02:16

27.05

Влада

Кабмін доручив Мінекономіки і ФДМ створити реєстр об’єктів держвласності

0

Кабінет Міністрів доручив Міністерству економіки та Фондові державного майна створити реєстр об’єктів державної власності. Про це сказано в постанові Кабміну від 14 квітня, повідомляють «Українські Новини».

Кабмін доручив Мінекономіки і ФДМ створити спільну робочу групу з вирішення питань, пов’язаних з формуванням і веденням реєстру, а також разом з Державним комітетом статистики розробити і затвердити в місячний термін структуру реєстру. Кабмін затвердив положення про реєстр об’єктів держвласності та доручив Мінекономіки і ФДМ здійснити методичне і програмне забезпечення ведення реєстру й організацію захисту інформації.

Крім того, Кабмін доручив Мінекономіки, ФДМ, Держкомстатові, Держкомісії з цінних паперів і фондового ринку, іншим органам, уповноваженим керувати держмайном і корпоративними правами держави, забезпечити протягом першого півріччя 2004 року формування бази даних корпоративних прав держави і держмайна, переданого в оренду, а також майна, що не ввійшло до статутних фондів господарчих товариств, створених у процесі приватизації або корпоратизації.

Кабмін також доручив їм створити протягом другого півріччя цього року базу даних держпідприємств за результатами інвентаризації об’єктів держвласності. Кабмін призначив Мінекономіки розпорядником реєстру держпідприємств, ФДМ - корпоративних прав держави і держмайна.

Міністерству фінансів доручено передбачати щорічно при формуванні держбюджету надання Мінекономіки і ФДМ коштів для ведення реєстру.

У постанові сказано, що реєстр створюється з метою підвищення ефективності управління державним сектором економіки.

Як повідомляло агентство, Президент Леонід Кучма в січні 2003 року доручив Кабмінові передати всі корпоративні права з управління державними підприємствами ФДМ.

У жовтні 2003 року Кабмін доручив ФДМ створити реєстр корпоративних прав держави, що ФДМ мав намір створити на початку 2004 року.

За даними ФДМ, зараз держава володіє корпоративними правами в 1400 підприємствах, з яких приблизно в 300 підприємствах держпакет акцій становить більше ніж 50%.

Існує також близько 30 державних холдингових компаній.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus