УКРАЇНА

21:34

25.05

Влада

Російська «Транснефть» призупинила транзит нафти через «Одесу – Броди»

0

Російська компанія «Транснефть» з 1 квітня призупинила транзит нафти через нафтотермінал «Південний» (Одеська обл.) від станції Броди. Про це повідомляють Українські Новини, посилаючись на джерело в Міністерстві палива та енергетики.

За словами співрозмовника агентства, з початку місяця ні однієї тонни нафти «Одеса – Броди» від росіян не одержано. Крім того, «Транснефть» не надала квот на ці експортні напрямки в графіку постачань нафти на Україну на квітень-червень 2004 року.

За повідомленням джерела, у «Транснефти» своє відмовлення від експортного маршруту через термінал «Південний» пояснили намірами Кабінету Міністрів завантажити з квітня нафтопровід «Одеса – Броди» технологічною нафтою і почати його активну експлуатацію з травня.

Співрозмовник також висловив думку, що скорочення постачань нафти за цими експортними маршрутами може призвести до збитків державної компанії «Укртранснафта» і як наслідок – до зниження надходжень до бюджету. Додавши, що йдеться про сотні мільйонів гривень.

Як повідомлялося, «Укртранснафта» заявляла про намір розпочати експеримент з прокачування технологічної нафти нафтопроводом «Одеса – Броди» у квітні.

«Транснефть» є монополістом з транспортування нафти в Росії, який щоквартально складає графіки постачань нафти.

Раніше нафтотермінал «Південний» використовувався для перекачування російської нафти обсягом близько 4 млн. тонн на рік, що доставляються на термінал Придніпровськими нафтопроводами і ділянкою нафтопроводу «Одеса – Броди».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus