УКРАЇНА

01:48

19.06

Влада

Податківці відзначилися

0

Державна податкова адміністрація України в січні-березні поточного року зібрала 10,9 млрд грн податків і зборів, що на 8,2%, або 0,8 млрд грн, більше від показників першого кварталу минулого року. Про це повідомив глава ДПАУ Юрій Кравченко, пише «Деловая Неделя».

За словами глави ДПАУ, усі кошти передано до зведеного бюджету України. Податківці в січні-березні збільшили перерахування коштів у державний бюджет на 1,7% - до 6,8 млрд грн. Кравченко зазначив, що збільшення зборів досягнули завдяки поліпшенню адміністрування податків і проведенню перевірок в областях.

Кравченко повідомив, що з початку року податкова провела перевірки в 5 областях України. За його даними, у деяких з областей перевірки проводилися повторно через підозри в несплаті великих сум податків. Він також зазначив, що ДПАУ торік уперше за останні роки виконала план надходжень. Більш того, наголосив він, податківці перевищили план майже на 3%, мобілізувавши до бюджету 26,6 млрд. грн. При цьому, податкові надходження до зведеного бюджету зросли порівняно з 2002 роком на 17%, а в держбюджет - на 12%.

Кравченко також зазначив підвищення рівня добровільної сплати податків торік до більш ніж 83% (у 2002 році - 70%). На думку глави податківців, ця тенденція свідчить про “посилення партнерських стосунків” ДПАУ і підприємців.

Кабмін зобов’язав ДПАУ в 2004 році підвищити збір податків до 32,4 млрд грн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus