УКРАЇНА

12:42

20.06

Влада

Рада Європи скасує допомогу Україні через торгівлю немовлятами?

0

На квітневій сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи, яка відбудеться 26-30 квітня в Страсбургу, буде обговорюватись проект рекомендації щодо торгівлі немовлятами в Україні, повідомляє ІМІ.

“Торгівля людьми невпинно розвивається в Європі, - зазначається у проекті рекомендації. – Якщо торгівля жінками та неповнолітніми вже міцно поставлена на потік у Східній Європі, новий вид комерції, - а саме торгівля немовлятами, - починає давати про себе знати.”

Проект документу спирається на публікації німецької преси та сюжети німецького ж телебачення. Йдеться про події 2002 року, коли у Харкові, за загадкових обставин, зникли двоє немовлят. Діти народились цілком здоровими, але через кілька годин по народженні їх забрали від матері. Медичний персонал харківської клініки повідомив, ніби діти померли. Попри настійливі вимоги батьків, вони так ніколи і не побачили їхні тіла. Пізніше чимало зародків та тіл новонароджених дітей, з яких були видалені певні органи, були знайдені на біологічному цвинтарі клініки.

Європейські депутати посилаються на українську організацію “Загальноукраїнська Федерація Багатодітних Родин – Сімейна Мережа в Центральній та Східній Європі.” Ця структура заявляє про відсутність інформації з приводу долі 300 немовлят, котрі зникли за таких саме таємничих обставин у 2001-2003 роках. На національному рівні тільки три кримінальні справи було відкрито в 2002 році, і жодна з них не виявила винних.

На європейському рівні німецька депутат Габріель Стонер зробила запит до Європейського парламенту з вимогою здійснити розслідування і, якщо треба, зменшити або й скасувати фінансову допомогу Україні, якщо влада цієї держави не співпрацюватиме зі слідством, і якщо права людини не будуть забезпечуватись належним чином.

Документ констатує, що подібна ж ситуація характерна і для Молдови. В газетах нібито відверто друкуються анонси, де самотнім матерям пропонується продати дитину за 3000 євро. Невідомо, з якою саме метою в такий спосіб купують немовлят: всиновити чи для торгівлі органами? – прагне дізнатись німецька депутат.

Проект документу пропонує Парламентській Асамблеї: вимагати від України та Молдови справжні розслідування про долю зниклих немовлят, знайти відповідальних за ці зникнення та проінформувати про результати ПАСЕ.

Проект рекомендації запропонований депутатом від Німеччини пані Вермот-Мангольд та ще 19 депутатами, з-поміж яких відомий правозахисник Сергій Ковальов з Росії, – він єдиний, хто представляє у цій групі пострадянський простір. Підписів українських народних обранців під проектом рекомендації немає.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus