УКРАЇНА

06:19

23.05

Влада

Томенко вимагає відкликати українських миротворців з Іраку

0

З огляду на загострення ситуації в Іраку, підвищення небезпеки для життя і здоров’я громадян України, народний депутат М.Томенко подав проект постанови Верховної Ради України, відповідно до якого, ВР мала звернутися до президента з пропозицією відкликати миротворчий контингент, який був направлений для участі в міжнародній миротворчій операції до республіки Ірак, повідомляє «LIGA ONLINE».

М.Томенко зазначає, що Україні з питання участі своїх військ в операції в Іраку, насамперед, варто виходити зі своїх національних інтересів, які не є винятково економічними. «Тривала участь України в операції в Іраку означатиме, що в Іраку буде задіяно значну кількість український військових. Крім одержання бойового досвіду, участь українських військових в операції в Іраку пов’язано з негативними соціальними наслідками, аналогічними з тими проблемами, з якими Україна стикнулася після виводу радянського контингенту з Афганістану», - вважає він.

Томенко зазначає, що відповідно зі статтею 7 Закону України «Про участь України в міжнародних миротворчих операціях», рішення про відкликання миротворчих контингентів України приймає Президент України. За словами депутата, на рішення України стосовно Іраку може вплинути і результат аналізу щодо того, збільшує чи зменшує присутність іноземних військ в Іраку силу і популярність міжнародного тероризму у світі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus