УКРАЇНА

17:33

22.04

Влада

«Запоріжтрансформатор» перевищує показники обсягів продажу 2003 року

0

Як повідомили «proUA» у прес-службі ВАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР), станом на 14 квітня 2004 року підприємство уклало контракти з відвантаженням у поточному році на загальну суму 49 млн дол. Цей показник уже перевищив річний обсяг продажу 2003 року, що складав (46,4 млн дол.).

Як зазначив директор з продажу ВАТ «ЗТР» Ігор Іванов, «контрактна пора на постачання поточного року продовжується практично до серпня, але вже до кінця першого півріччя ми зможемо оцінити остаточний обсяг реалізації 2004 року. За моєю оцінкою, імовірність виконання бюджету продажів дуже висока.»

Цей результат отримано ще до проведення тендерів Федеральної Мережевої Компанії РАТ «ЄЕС Росии», де визначаються постачальники великих трансформаторів і де в останні роки «ЗТР» має значні результати. Попереду також ряд тендерів в Україні, зокрема в «Укренерго», на яких підприємство сподівається успішно виступити. Великий потік замовлень йде з Казахстану, де частка ринку трансформаторів марки «ЗТР» зараз дуже висока, зазначив Ігор Іванов.

У сформованому портфелі замовлень на продукцію «ЗТР» 56,4% становлять постачання трансформаторного устаткування для країн далекого зарубіжжя, 4,4% - частка українських споживачів, інша частина укладених контрактів припадає на країни СНД.

Річний бюджет продажу заводу в 2004 році становить $60 млн., що на 30% більше ніж минулого року.

Довідка «proUA»: ВАТ «Запоріжтрансформатор» є одним з найбільших у світі виготовлювачів трансформаторного устаткування з досвідом постачань до 82 країн світу. Підприємство робить силові трансформатори, електричні реактори, багатоамперні струмопроводи, системи керування і моніторингу трансформаторів. Система якості виготовлення продукції ВАТ «Запоріжтрансформатор» відповідає вимогам міжнародного стандарту ІСО 9001:2000.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus