УКРАЇНА

14:52

26.05

Влада

Лазаренко знову хоче судитися з Генпрокуратурою

0

Павло Лазаренко звернувся до Печерського районного суду Києва з повторною скаргою на неправомірні дії Генеральної прокуратури України. Як і перша, ця скарга стосується незаконного поширення Генпрокуратурою інформації стосовно того, що Лазаренко причетний до вбивств Щербаня і Гетьмана, повідомила «Главреду» адвокат Лазаренка Марина Довгопола.

За повідомленням адвоката, у своїй повторній скарзі від 14 квітня 2004 року Лазаренко наполягає на тому, щоб суд визнав незаконними дії Генеральної прокуратури України, які полягають в обнародуванні інформації про те, що він нібито є організатором і замовником убивства Щербаня і Гетьмана, а також заборонив Генеральній прокуратурі України поширювати будь-яким чином інформацію, що він є організатором і замовником убивства Щербаня і Гетьмана, оскільки не існує обвинувального вироку з цього питання.

Ця скарга Лазаренка представлена відповідно до глави 31 Цивільного процесуального кодексу України, якою передбачений 10-денний термін розгляду справ цієї категорії, сказано в повідомленні.

Постановою Печерського райсуду від 29 березня 2004 року попередню скаргу Лазаренка з цього приводу було залишено без розгляду. Лазаренкові пояснили про його право подати позовну заяву в Генпрокуратуру замість скарги. Однак цивільно-процесуальне законодавство передбачає, що, якщо заяву буде залишено без розгляду, то заявник має право знову звернутися до суду із заявою в загальному порядку. «Він (суд – Авт.) обрав для себе як спосіб захисту представлення скарги на неправомірні дії державного органа. Суд не має права примушувати кого-небудь або рекомендувати кому-небудь той або інший спосіб захисту», - наголосила Довгопола.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus