УКРАЇНА

13:15

21.06

Влада

ЄЕП – це повторення найгірших традицій СНД, вважає Лукашенко

0

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що формування єдиного економічного простору так і не виходить із бюрократичної стадії. Таку позицію Лукашенко висловив у середу у своєму щорічному посланні до парламенту, повідомляє радіо «Свобода».

За словами Лукашенка, цей проект (ЄЕП – «proUA») стане успішним, якщо всі його учасники – Білорусь, Казахстан, Україна і Росія – за зразком Євросоюзу визнають обов’язковими єдині правила економічних відносин.

Білоруський президент наголосив: “Те, що зараз відбувається (“ця стаття угоди мені вигідна – я виконую, а іншу не визнаю”), – повторення найгірших традицій СНД. Якщо домовлятися, то лише чотирьом разом (Білорусі, Казахстану, Росії, Україні), без усяких застережень та винятків. А влаштувати інтеграцію різних швидкостей всередині єдиного економічного простору – це значить дурити наші братерські народи. Нехай цим займаються без нас”.

У зверненні Лукашенко піддав також критиці Співдружність незалежних держав, де тепер головує президент України Леонід Кучма.

За словами білоруського лідера, на тлі Євросоюзу, який динамічно розвивається, “зовсім в’ялою, кволою та безвольною виглядає Співдружність незалежних держав”. І додав, що ця структура “ще дихає, але за рік не розв’язала жодного серйозного питання”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus