УКРАЇНА

14:39

27.05

Влада

Київська адміністрація позичить грошей на будівництво моста

0

Київська влада має наміри взяти за кордоном позику - 200 млн. доларів для спорудження Подільсько-Воскресенського мостового переходу в червні-липні 2004 року. Про це, як повідомляє «ІНФА», сьогодні повідомив заступник глави Київської міської державної адміністрації Валерій Борисов.

За його словами, у зв’язку з взяттям позики до бюджету Києва будуть внесені зміни. «Необхідна відповідна процедура, і перше – передбачити зміни в бюджеті, збільшивши його на цю суму», - сказав Борисов.

Він уточнив, що будуть внесені зміни до програми соціально-економічного розвитку Києва. Саме ця позика і спричинить зміни дохідної і видаткової частин бюджету столиці, наголосив Борисов, додавши, що позика здійснюється на умовах: ставки LIBOR +1,5%. Він також зазначив, що сума позики буде розподілена: 150 млн. доларів будуть витрачені на будівництво мостового переходу, а решта 50 млн. – на реалізацію проекту утилізації сміття в Києві. За його словами, турецька компанія «Енерджі Япі груп», за участю якої буде здійснюватися будівництво мостового переходу, висловила побажання стати підрядною організацією. При цьому під час реалізації проекту вона готова до залучення додаткових коштів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus