УКРАЇНА

22:30

23.04

Влада

Антимонопольний комітет вимагає зниження цін від монополістів металургійної галузі

0

Зростання цін на продукцію металовиробників шкодить інтересам держави. Про це, як повідомили «proUA» в прес-службі Антимонопольного комітету України, сьогодні заявив голова цього відомства Олексій Костусєв. Відтак АМК рекомендував компаніям-порушникам антимонопольного законодавства в 10-денний термін знизити ціни.

Претензії АМК стосуються виробників феросплавів, коліс для вагонобудування, залізничних рейок, водогазопровідних труб, лиття для вагонобудування, гальмівних колодок та ін., які підвищили ціни на свою продукцію. Йдеться зокрема майже про всі найбільші підприємства галузі, які належать до промислово-фінансових груп “Приват”, “СКМ”, “Інтерпайп”, “ТАС”. На думку фахівців АМК, цей факт в поєднанні з монопольним становищем лідерів металургійної галузі може свідчити про їхнє зловживання ринковою владою.

Голова АМКУ Олексій Костусєв з цього приводу також наголосив: “Якщо приписи Комітету не знайдуть очікуваного відгуку серед монополістів гірничо-металургійного комплексу, до них будуть вжиті жорсткі заходи. Закон дозволяє АМК накладати на такі компанії штрафи до 10% від виручки за рік, і в цьому випадку порушникам конкурентного законодавства загрожують мільярдні санкції. Проте, я переконаний, що в більшості підприємств до цього не дійде, адже їхні власники - відомі в країні люди, справжні патріоти, яких не може не турбувати стан справ у галузі, і які не можуть не прислухатися до рекомендацій органів влади”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus