УКРАЇНА

17:35

24.04

Влада

Відповідно до опитувань у другому турі зійдуться Ющенко з Януковичем

0

Останні опитування громадської думки свідчать, що лідерами рейтингу кандидатів на президента є керівник блоку «Наша Україна» Віктор Ющенко, прем’єр-міністр Віктор Янукович і лідер Компартії Петро Симоненко. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За даними опитувань, оприлюднених наприкінці березня представниками Фонду «Демократичні ініціативи», Центру «СОЦІС», Київського міжнародного інституту соціології, соціологічної служби Національного інституту стратегічних досліджень, Центру «Соціальний моніторинг» і Українського інституту соціальних досліджень, а також Центру імені Олександра Разумкова, В.Ющенко лідирує в першому турі і має найбільші шанси на перемогу в другому турі виборів.

Згідно з цими даними, рейтинг Віктора Ющенка коливається в межах від 22% до 24%, прем’єр-міністра Віктора Януковича - від 9% до 14,5%, лідера Комуністичної партії Петра Симоненко - від 9% до 12,7%, лідера Соціалістичної партії Олександра Мороза - від 4% до 7,3%, лідера БЮТ Юлії Тимошенко - від 3% до 6 %.

Дослідження в лютому-березні свідчать, що якщо в другий тур президентських виборів вийдуть Ющенко і Янукович, те лідер блоку «Наша Україна» виграє вибори. Так, згідно з даними Фонду «Демократичні ініціативи» і Центру «СОЦІС», співвідношення проголосовавших за Ющенка і Януковича становитиме 39% проти 28%; за даними Національного інституту стратегічних досліджень - 33% проти 22%; Центру імені Разумкова - 34% проти 24%.

Дослідження усіх форм показали, що якщо Ющенко і Янукович вийдуть у другий тур виборів, то лідер «Наший України» набере на 10-11% голосів більше.

Рік тому співвідношення між кількістю голосів, набраних Ющенком і Януковичем у другому турі, становило 48% проти теперішніх 11%. Себто рейтинг лідера блоку «Наша Україна» значно знизився, а прем’єра - збільшився. На думку соціологів, у обох кандидатів ще є істотний резерв для поліпшення показників за рахунок тих виборців, котрі ще не визначився зі своїми симпатіями.

Вибори президента України призначено на 31 жовтня 2004 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus