УКРАЇНА

14:35

27.05

Влада

З Іраку евакуюють 175 українців

0

Українці, котрі працюють в Іраку і виявили бажання залишити цю країну, будуть евакуйовані 15-16 квітня літаками Міністерства з надзвичайних ситуацій Росії. За словами представника прес-служби МЗС України, Ірак залишать 175 українців, повідомляє «ІНФА».

З українців, котрі будуть евакуйовані, 170 осіб працюють у штаті російської компаній «Технопромекспорт», ще 5 – у «Енергомашекспорті». Усі 20 громадян України, що працюють у російській компанії «Інтеренергосервіс», висловили бажання залишитися в Багдаді.

За інформацією керівництва «Інтеренергосервіса», бажання залишитися в Іраку виявили більшість працівників цієї компанії, не дивлячись на те, що днями 8 із них, серед них і 5 громадян України, помилково були захоплені в полон. Із 365 осіб на батьківщину захотіли повернутися лише 25, причому, половина з них – за станом здоров’я.

З метою уточнення даних про кількість громадян України в штаті інших російських компаній в Іраку, на сьогодні заплановано зустріч керівника українського диппредставництва в Іраку з Тимчасовим повірником РФ у Багдаді.

З огляду на загострення ситуації в Іраку МЗС України рекомендує громадянам України, котрі зараз працюють у цій країні, максимально відповідально і виважено підійти до питання свого подальшого перебування в Іраку і скористатися з можливості залишити цю країну до остаточної стабілізації ситуації. Як повідомляє прес-служба українського дипломатичного відомства, МЗС України через посольство України в Багдаді й у контакті з російською стороною здійснює постійний моніторинг ситуації в Іраку і готове надати всебічне сприяння громадянам України у вирішенні питання їхнього повернення на Батьківщину.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus