УКРАЇНА

21:35

25.05

Влада

З газопостачальників спитають дуже суворо

0

Кабінет Міністрів посилив заходи відповідальності газопостачальних компаній щодо виконання своїх зобов’язань перед населенням, повідомляють «Українські Новини». У постанові Кабміну передбачається відповідальність газопостачальників і газотранспортних організацій, зокрема, за постачання споживачеві газу, якісні показники і тиск якого не відповідють вимогам нормативних документів.

Також передбачається відповідальність за безпідставне припинення газопостачань, відмовлення споживачеві в припиненні газопостачань або відключення від окремих газових пристроїв, а також у проведенні перерахунку за фактично надані послуги у газопостачання у випадку відсутності лічильників.

Крім того, постановою передбачається відповідальність за несвоєчасне надання інформації або надання невірної інформації, надання неякісних і несвоєчасних послуг (передбачених договором про надання послуг з газопосачання) з технічного обслуговування та усунення ушкоджень внутрішніх систем газопостачання житлових будинків і двірських газопроводів будинків, що виконується за рахунок експлуатаційних витрат або за заявою споживача.

Кабмін також зобов’язав компанії розробляти і затвердити методики здійснення перерахунку розміру плати за газопостачання у випадку відхилення якості газу від параметрів, встановлених нормативними документами.

Заходи покарання за порушення газівниками норм і у випадку невиконання ними вимог Кабміну не вказуються.

2003 року Україна збільшила споживання газу на 9,5% у порівнянні з 2002 роком до 76,3 млрд. куб. м.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus