УКРАЇНА

20:12

22.06

Влада

Апеляційний суд Києва скасував рішення про порушення кримінальної справи проти Віктора Медведчука

0

Апеляційний суд Києва скасував рішення Голосіївського районного суду про порушення кримінальної справи проти голови Адміністрації президента Віктора Медведчука і направив справу на розгляд до Печерського районного суду – суду першої інстанції за територіальністю. Таким чином, Апеляційний суд частково задовольнив апеляцію столичної прокуратури на рішення Голосіївського районного суду. Кримінальна справа стосувалася дій Медведчука, у яких передбачаються ознаки тяжких кримінальних злочинів проти України. Про це повідомляє «Українська правда».

На судовому засіданні заявник народний депутат Дмитро Чобіт (автор книги про Віктора Медведчука «Нарцис») разом зі своїм адвокатом Семеном Островським наполягали на тому, щоб судді залишили в силі рішення Голосіївського районного суду. У скарзі Чобота головне звинувачення стосувалося офшорного бізнесу Медведчука. За словами народного депутата, мова йде про відмивання сотень мільйонів або навіть мільярдів доларів США. Заявник також просив суд додати до справи матеріали про розголошення службової таємниці і порушити кримінальну справу за статтею про корупцію щодо слідчого столичної прокуратури.

Представник прокуратури наполягала на скасуванні постанови Голосіївського районного суду і визнанні його незаконним.

Після прочитання судового рішення Дмитро Чобіт заявив журналістам: «Їхня місія була одна – не допустити порушення кримінальної справи у відношенні Медведчука». На питання про те, чи буде він подавати касаційну скаргу до Верховного суду України на постанову Апеляційного суду, Чобот відповісти вагався, пославшись на те, що йому треба порадитися з адвокатом.

Направлення справи до Печерського районного суду заявник прокоментував тим, що «рішення Печерського суду заздалегідь відомо». «Цей суд відмовить у порушенні кримінальної справи», - додав народний депутат.

Нагадаємо, що 12 березня цього року Голосіївський районний суд Києва скасував постанову слідчого столичної прокуратури, у якій йшлося про відмову в порушенні кримінальної справи проти Віктора Медведчука.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus