УКРАЇНА

00:09

25.05

Влада

Контрольний пакет Макіївського меткомбінату перейде до Нафтогазу України

0

Кабінет міністрів України на засіданні в середу, 14 квітня, затвердив розпорядження «Про заходи для поновлення виробничої діяльності та стабілізації фінансово-економічного стану ВАТ «Макіївський металургійний комбінат». Про це заявив глава Фонду державного майна Михайло Чечетов на брифінгу, повідомляє «UAtoday».

Відповідно до документа, санатором ВАТ «Макіївський металургійний комбінат» призначено НАК «Нафтогаз України». Урядове розпорядження припускає, що протягом 395 днів буде розроблено, затверджено і реалізовано план санації Макіївського меткобінату. Після проведення санації НАК «Нафтогаз України» одержить 60-процентний пакет акцій комбінату. Чечетов зазначив, що на базі НАК «Нафтогаз України» і ВАТ «Макіївський металургійний комбінат» (Донецька обл.) буде створено закрите акціонерне товариство.

«На виході одержимо нове підприємство, де контрольний пакет буде в НАК», - сказав М.Чечетов, зазначивши, що більш докладно технічні заходи щодо відновлення підприємства і погашення його боргів будуть представлені в плані санації, який має бути розроблений.

У процесі санації, зазначив глава ФДМ, будуть проведені заходи і здійснені інвестиції, яких «вистачить, щоб завод ожив і працював на повну силу». М. Чечетов зазначив, що кошти можна інвестувати як прямо, так і, приміром, шляхом постачань газу.

Він також додав, що після поновлення роботи підприємства планується продаж частини непрофільних активів комбінату.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus