УКРАЇНА

04:19

21.05

Влада

Кабмін підсилює контроль за ефективним використанням держвласності

0

Кабмін затвердив Положення про Реєстри об’єктів державної власності, які використовуються в господарській діяльності. Методичне і програмне забезпечення ведення Реєстру покладено на Мінекономіки і ФДМ. Для рішення поточних питань створено спільну робочу групу, повідомляє «ІНФА».

Також Мінекономіки, ФДМ, іншим органам виконавчої влади доручено, протягом першого півріччя 2004 року, сформувати базу даних щодо корпоративних прав держави. Протягом другого півріччя за результатами інвентаризації об’єктів держвласності мала бути сформована база даних держпідприємств.

Передбачається, що введення Реєстру буде сприяти ефективному управлінню держсектором економіки завдяки обліку об’єктів держвласності; створенню умов для визначення оптимальних меж держсектора економіки; створенню бази для здійснення моніторингу структурних змін в економіці, які відбуваються в результаті реорганізації об’єктів держвласності; контролю за ефективним використанням об’єктів державного майна; контролю за фінансами державних підприємств; забезпеченню ефективності прийняття управлінських рішень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus