УКРАЇНА

01:47

19.06

Влада

28 народних депутатів мають дозвіл на носіння зброї

0

28 народних депутатів України мають дозвіл на носіння нарізного короткоцівкової зброї, однак не вносять її до сесійної зали Верховної Ради. Про це заявив глава Верховної Ради України Володимир Литвин у перебігу минаючої в середу конференції «Відкритість парламенту України: регіональний вимір», повідомляє «Українська правда».

При цьому спікер зазначив, що в парламенті існує спеціально обладнана кімната, куди депутати здають свою зброю перед роботою і забирають її відтіля, виходячи із сесійної зали.

Водночас, за словами Литвина, існує ще одна проблема, яка полягає в тім, що багато помічників народних депутатів є одночасно їх охоронцями. Спікер повідомив, що було поставлене питання про те, щоб із представників цієї категорії в парламент зі зброєю заходили тільки ті люди, «які перебувають на державній службі».

Разом з тим Литвин наголосив, що обмеження на доступ у парламент для охоронців також існують: у Верховну Раду можуть проходити охоронці тільки тих державних керівників, яким належить держохорона за законом.

За словами Литвина, на час засідання парламенту в сесійній залі охоронців «просять погуляти внизу».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus