УКРАЇНА

02:17

25.05

Влада

ФДМ посилює соціальну та інвестиційну складову в договорах приватизації

0

Фонд державного майна України буде слідкувати за дотриманням покупцями об’єктів укладених згідно з договором приватизації інвестиційних та соціальних зобов’язань. Про це голова ФДМ Михайло Чечетов сказав і інтерв’ю газеті «День».

Зокрема Чечетов наголосив, що в разі якщо російський інвестор “РусАл”, який придбав Миколаївський глиноземний завод (МГЗ), не виконає зобов’язання – побудувати алюмінієвий завод на території Харківської області, – ФДМ подасть позов до суду про розрив договору купівлі-продажу МГЗ. При цьому Чечетов не виключає можливості пошуку компромісу з “РусАлом”, хоча останню пропозицію російського інвестора про нарощення виробничих потужностей МГЗ з 1,3 мільйона до 1,6 мільйона тонн (замість будівництва алюмінієвого заводу) в Фонді держмайна вважають нерівноцінною.

Чечетов прогнозує, що ціна за «Павлоградвугілля» може перевищити мільярд гривень. Стартова ціна підприємства – 894 мільйони гривень. Ще 600 мільйонів гривень припадають на інвестиційну складову: планується, що інвестор зніме з бюджету витрати на підготовку шахтних полів, – передбачається, що протягом п’яти років бюджетна складова дотації інвестиційних програм поступово слабшатиме, поки не вийде на нуль. За словами Чечетова, в умовах приватизації «Павлоградвугілля» дуже жорстко прописана і соціальна складова: наприклад, якщо інвестор не виконає положення колективного договору, відносини з ним розірвуть.

Нагадаємо, що в бюджеті-2004 надходження від приватизації передбачені в сумі 2,136 мільярда гривень. На початку квітня голова ФДМ Михайло Чечетов заявив, що план надходжень коштів від приватизації до бюджету може бути збільшений до 2,7 мільярда гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus