УКРАЇНА

14:45

24.05

Влада

Країни СНД планують створити координаційний центр з атомного співробітництва

0

Комісія держав СНД з питань використання атомної енергії в мирних цілях висловилася за створення єдиного координаційного центра з врегулювання цього співробітництва. Таке рішення було ухвалено на засіданні комісії в середу, 14 квітня, у Москві, повідомляє «Интерфакс».

Виступаючи на відкритті комісії, заступник глави Мінатома Росії Володимир Асмолов зазначив, що зараз у рамках комісії діє центр «СНД-атом», який виконує в основному інформаційні функції.

«Але ми маємо досить високий потенціал для співробітництва», - зазначив Асмолов.

За його словами, комісія держав-учасників СНД могла б сприяти розвиткові співробітництва між державами Співдружності в сфері атомної енергетики, як це, приміром, відбувається в рамках Міжнародного агентства з атомній енергії (МАГАТЕ) або Агентства з ядерної енергії в Європі.

Раніше на засіданні комісії країн-учасниць СНД зі співробітництва в галузі атомної енергетики, яка відбулась у Мінську в листопаді 2000 року, було ухвалено рішення про опрацювання угоди про транзитні перевезення радіоактивних матеріалів через території держав-учасниць СНД.

У роботі комісії в Москві взяли участь представники України, Азербайджану, Вірменії, Білорусії, Грузії, Казахстану, Киргизії, Росії і Таджикистану.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus