УКРАЇНА

20:51

27.05

Влада

Лавринович змінив порядок ведення реєстру законодавчих актів

0

Міністр юстиції України своїм наказом затвердив новий порядок опрацювання та внесення законодавчих актів до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів України. Про це «proUA» повідомили в прес-службі міністерства юстиції.

Нові правила удосконалюють технологію ведення реєстру. Зокрема, регламентовано повноваження Міністерства юстиції України, як держателя Реєстру, а також адміністраторів реєстру. У наказі також зазначено, що Міністерство юстиції України забезпечуватиме повну автентичність актів законодавства, занесених до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, а також найкоротші терміни їх опрацювання. Тексти нормативно-правових актів, якщо вони отримані з реєстру та засвідчені печаткою Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, є офіційними документами і можуть бути представлені у суді чи будь-якому іншому органі.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, станом на 13 квітня 2004 року у реєстрі зберігалися в контрольному стані усі нормативно-правові акти, починаючи з 1985 року і дотепер. Це 28679 Законів України, нормативно-правових актів Верховної Ради, президента України, Кабінету Міністрів, Конституційного суду, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Національного банку, а також міжнародні договори України. Інформація з реєстру є відкритою для широкого загалу.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus