УКРАЇНА

14:54

24.05

Влада

США позитивно оцінюють бюджетну і податкову політику України

0

Між урядами України та США підписано Меморандум про взаєморозуміння з питань пріоритетів і напрямків допомоги Агентства міжнародного розвитку США на 2004 рік. Меморандум підписаний під час візиту 6-9 квітня української делегації до Вашингтону, де вона взяла участь у роботі Українсько-американського комітету з питань економічного співробітництва. Делегацію очолював Міністр економіки та з питань європейської інтеграції України Микола Деркач.

Як повідомляє прес-служба Мінекономіки, серед пріоритетних напрямків допомоги Агентства міжнародного розвитку США – розвиток малих і середніх підприємств, державні фінанси та бюджет, банківська справа, комерційне право і вступ до ВТО, сільське господарство, охорона навколишнього середовища, допомога соціальному секторові, охорона здоров’я, регіональні ініціативи, енергетика тощо.

Українська делегація проінформувала учасників засідання про проведення бюджетної політики в Україні, хід податкової реформи і про рішення проблеми повернення податку на додану вартість і впровадження системи ПДВ-рахунків.

На засіданні комітету також були розглянуті питання взаємодії України і FATF щодо боротьби з відмиванням «брудних» коштів, повідомляє прес-служба Мінфіну.

Американська сторона, своєю чергою, зазначила позитивні тенденції в плані лібералізації податкового законодавства в Україні, зокрема, зниження ставки податку на прибуток підприємств з 30 до 25 %, встановлення єдиної ставки оподатковування фізичних осіб на рівні 13%. Значним прогресом було визнано стовідсоткове виконання Державного бюджету України. Заступник міністра фінансів США Ненсі Лі зазначила позитивні зрушення і продуктивну роботу в сфері бюджетної політики, яка проводиться зараз в Україні.

Під час візиту відбулися переговори в Офісі Торговельного представництва США, на яких сторони досягли домовленостей як щодо окремих технічних питань, особливо в сільськогосподарському секторі, так і основних аспектів проекту Звіту Робочої групи з питань вступу України до Всесвітньої торговельної організації (ВТО).

Відбулися також зустрічі Міністра економіки та з питань європейської інтеграції Миколи Деркача з посадовими особами США.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus