УКРАЇНА

19:20

24.01

матеріали по темі:

Влада

«Нафтогаз України» винен «Газпрому» 1,62 млрд. доларів

0

Врегулювання заборгованості НАК «Нафтогаз України» перед ВАТ «Газпром» за поставлений раніше газ стало однією з головних тем, які обговорили в ході робочої зустрічі 13 квітня голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Бойко і голова правління ВАТ «Газпром» Олексій Міллер, повідомляє «ABNews.ru».

Заборгованість НАК «Нафтогаз України» перед ВАТ «Газпром» становить 1,62 млрд. доларів, повідомляє управління з роботи із ЗМІ російського газового холдингу. Відповідно до угоди між Кабінетом міністрів України і урядом РФ від 4 жовтня 2001р., погашенню шляхом передачі облігацій підлягає борг «Нафтогазу України» в обсязі 1,43 млрд. дол.

У ході зустрічі Бойко і Міллер обговорили питання співробітництва «Газпрому» і «Нафтогазу України» у газовій галузі, а також діяльність «Міжнародного консорціуму з управління та розвитку газотранспортної системи України».

У жовтні 2002р. «Газпром» і «Нафтогаз України» підписали договір про створення на паритетних засадах підприємства «Міжнародний консорціум з управління та розвитку газотранспортної системи України».

На зборах учасників консорціуму 26 серпня 2003 р. було ухвалене рішення, що першим етапом інвестиційної фази стане проект розширення газотранспортної системи України в напрямку Новопсков-Ужгород.

Проект має бути розроблений до 31 серпня 2004 р. Наразі розробляється техніко-економічна документація, схема фінансування та організаційно-правові умови реалізації проекту будівництва ділянки газопроводу Богородчани-Ужгород.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus