УКРАЇНА

20:49

27.05

Влада

Кучма пропонує Раді знизити ПДВ з 20% до 15%

0

Президент Леонід Кучма пропонує Верховній Раді знизити ставку податку на додану вартість з 20% до 15% після введення спеціальних рахунків платників податку на додану вартість (ПДВ-рахунків), повідомляють «Українські Новини».

Про це сказано в проекті закону «Про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з введенням окремих реєстраційних рахунків платників податку на додану вартість» №5333-2 від 13 квітня, який Кучма подав на розгляд Ради.

Законопроект також передбачає, що платник ПДВ може відкрити тільки один ПДВ-рахунок в одній банківській установі або одному підрозділі Держказначейства.

Кошти з ПДВ-рахунків можуть використовуватися для розрахунків по ПДВ, розрахунків з бюджетом, Митницею за митне оформлення товарів.

Крім того, кошти, раніше зараховані з поточних рахунків на ПДВ-рахунки для їхнього поповнення, можуть бути повернуті назад на поточні рахунки.

Законопроект також впроваджує касовий метод обліку податкових зобов’язань і податкового кредиту (метод базується на фактичному одержанні коштів від покупців за реалізовану продукцію або надані послуги) і визначає механізм автоматичного відшкодування ПДВ.

Як повідомляло агентство, у п’ятницю минулого тижня Кучма визнав такими, що втратили силу, 2 своїх укази, якими ведення ПДВ-рахунків було намічене на 1 липня, а потім перенесене з 1 липня на 1 квітня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus