УКРАЇНА

13:54

21.05

Влада

Янукович представив Тулуба і доручив йому реформувати ПЕК

0

Прем’єр-міністр Віктор Янукович доручив новопризначеному міністру палива та енергетики, президенту національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» Сергію Тулубу зосередитися на реформуванні галузі. Про це Янукович сказав, представляючи Тулуба на колегії Міністерства палива та енергетики, повідомляють «Українські Новини».

При цьому прем’єр-міністр наголосив, що міністерство в ході реформування має зосередитися на державній політиці розвитку галузі в ринкових умовах, передавши господарські функції спеціально створюваним компаніям.

Янукович зазначив, що Кабмін уже опрацював механізми створення Енергетичної компанії, яка буде створена після ухвалення відповідного закону і вирішення питання припинення банкрутства підприємств енергетичної галузі.

За словами прем’єра, міністерство має визначити державну політику приватизації енергетичних підприємств, створити умови для залучення інвестицій у галузь, а також забезпечити оптимізацію тарифної політики, аби вона стимулювала економічне зростання.

Янукович також повідомив, що Кабмін завершує підготовку указу Президента про створення Вугільної компанії, якій міністерство передасть господарські функції.

Серед основних пріоритетів Мінпаливенерго Янукович назвав погашення цього року боргів по зарплаті працівникам вугільної галузі, а також завершення до кінця року будівництва енергоблоків на Рівненській і Хмельницькій АЕС. Прем’єр також наголосив на необхідності добудування Дністровської ГАЭС.

Представляючи Тулуба, Віктор Янукович охарактеризував його як людину, яка все життя працювала в ПЕК, і побажав йому дійти порозуміння з колективом міністерства.

Тулуб у свою чергу сказав, що усвідомлює всі завдання, поставлені перед ним президентом і Кабміном, і зобов’язався докласти всіх зусиль, щоб виконати їх вчасно і якісно.

Нагадаємо, президент Леонід Кучма указом від 13 квітня призначив Сергія Тулуба міністром палива та енергетики, залишивши при цьому за ним посаду президента НАЕК «Енергоатом».

У березні Кучма звільнив міністра палива та енергетики Сергія Єрмілова.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus