УКРАЇНА

04:05

21.01

матеріали по темі:

Влада

Газету «Молодий буковинець» удостоєно німецької премії

0

Фонд німецького тижневика «Цайт» імені Ебелін і Ґерда Буцеріусів оголосив у вівторок переможців конкурсу «Молода преса Східної Європи 2004». Дві газети з Росії та по одній з України, Білорусі та Грузії отримають в травні премії в розмірі 30 тисяч євро. Україна представлена чернівецькою газетою ”Молодий буковинець”, повідомила «Німецька хвиля» .

Як заявило журі конкурсу у вівторок у Гамбурзі, загалом преміальний фонд конкурсу становить 170 тисяч євро. Її присуджують за ”якісну пресу та свободу слова”, а також за громадянську мужність. Як розповіла співробітниця Фонду газети ”Цайт” Андреа Шнекель: ”Якщо нагороджують цією премією, це значить, що газеті властиве серйозне інформаційно-змістове навантаження, що у ній представлена як центральнополітична, так і регіональна, а також розважальна інформація. Водночас це має бути якісне видання”, - сказала Андреа Шнекель.

Цього року переможців обирали з-поміж 45 газет. Серед українських ЗМІ заохочувальною премією Ґерда Буцеріуса цього року удостоєно чернівецьку газету ”Молодий буковинець”, як зазначили в журі конкурсу, за те, що редакція непохитно прагнула дотримуватися високої якості. Крім того, її тираж з 1991 року зріс більш ніж утричі і становить 52 тисячі екземплярів, що досить багато для регіонального видання.

Нагадаємо, що у попередні роки переможцями цього конкурсу вже ставали львівські газети ”Експрес” та ”Високий Замок”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus