УКРАЇНА

00:04

21.05

Влада

Лазаренко залишився винен Кучмі 50 мільйонів доларів, стверджує свідок

0

Після того, як Павло Лазаренко був усунутий з посади прем’єр-міністра, він залишився винен президентові Леоніду Кучмі 50 мільйонів доларів. Про це в середу на перехресному допиті в суді в Сан-Франциско повідомив головний свідок обвинувачення Петро Кириченко, повідомляє «Українська правда».

Відповідаючи на питання прокурора Марти Борщ, Кириченко повідомив, що до 1997 року відносини Лазаренка і Кучми були «гарними». На його думку, відносини між президентом і екс-прем’єром зіпсувалися, «оскільки оточення Кучми було незадоволене Лазаренком».

Відповідаючи на питання прокурора про «економічні відносини» Лазаренка і Кучми, Кириченко заявив: «Це вже коли він був звільнений з посади, він якось говорив, що винен Кучмі 50 мільйонів доларів». «Але він сказав, що я (Лазаренко) їх краще витрачу, щоб зняти його (Кучму) з посади», – сказав колишній помічник прем’єра.

Кириченко визнав, що вперше обнародує таку інформацію, оскільки до цього «ніхто не запитував».

Уточнюючи на прохання адвоката Лазаренка Дорана Вайнберга, чи можливо, що Кучма переслідує Лазаренка за те, що він не дав йому хабара, Кириченко відповів: «Можливо».

У середу закінчився допит Кириченка на суді. Однак, як попередив його суддя, його можуть викликати ще, для додаткових свідчень. Увесь цей час він залишається під присягою і не має права обговорювати свої свідчення з іншими свідками в справі.

Нагадаємо, Петро Кириченко – колишній соратник Павла Лазаренка – один з головних свідків обвинувачення на судовому процесі проти колишнього українського прем’єр-міністра. Співробітництво між ними почалося ще на початку 90-х років, коли Кириченко відкрив перші рахунки в американському банку для Лазаренка в Польщі.

Колишнього прем’єр-міністра України судять у Сан-Франциско за відмивання через американські фінансові установи 114 млн. доларів. Лазаренко відкидає обвинувачення і стверджує, що переказував гроші за кордон, щоб фінансувати опозиційну діяльність в Україні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus